Disponueshmëria: jo Në gjëndje

Karrige Monte Carlo

L

Karrige me strukturë Hekuri, dhe ndërthurje bamboo.
E veçantë dhe e rehatshme.
Me ndenjëse sfungjeri.
Lyer me bojë elektrostatike, me cilësi të mira duruese dhe me ngjyra sipas kërkesës së porositësit.
Larmi copash e ngjyrash tapicerie në varësi të përzgjedhjes së porositësit.

Email
Kategoritë: Etiketa:

Informacion shtesë

E Thellë

47 cm

Gjerësi

48 cm

Lartësi

73 cm

Kodi

AL35542