Disponueshmëria: jo Në gjëndje

Karrige Eva

L

Karrige, metalike hekuri me ndënjëse sfungjer. E rehatshme.
Lyer me bojë elektrostatike, me cilësi të mira duruese dhe me ngjyra sipas kërkesës së porositësit.
Larmi copash e ngjyrash tapicerie në varësi të përzgjedhjes së porositësit.

Email
Kategoria: Etiketa:

Informacion shtesë

E Thellë

46 cm

Gjerësi

45 cm

Lartësi

90 cm

Kodi

AL35510